SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Doberman
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
ID e produktit :
165020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Doberman mashkull 1 vjec. Prinderit e ardhur nga hollanda (kryqezim mes rottweiler doberman dhe great dane)
Te interesuarit mund te kontaktojne permes viber ose WhatsApp.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elton
Prizren
355697393099
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »