SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ndertimtari
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '17
ID e produktit :
165088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Deshironi qe mos te zhgenjeheni per cdo material apo vegel e ckado qe ka te bej me ndertim ? mos hezitoni ! ne iu ofrojme te gjitha veglat e nevojshme, ngjyrat dhe pigmentet nga ato me te cilesuara dhe gjithashtu dergojme mall me shumice per ndertime te vogla apo te medha dhe cmime tej mase te volitshme , me te uletat ne treg ! gjithashtu punojme shpija , varre .... me granit e mermer! qe doni te bindeni kontaktojme me facebook dhe e shihni dhe bindeni ne punen tone ! po patet nevoje per pllace ne qender apo ne dalje te qytetit te Pejes , drejtohuni te ne ! 049280777
Informata rreth publikuesit
elvira
peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »