SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1 RIG / SET per Etherum mining me 6 x Grafika RX 480 8 GB
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '17
ID e produktit :
165110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet RIG-u me 6 Grafika te llojit RX 480 8 GB Power Color Red Devil,
I pershtatshem per mining te Etherum, ZCASH, Monero, ETC, ETH+SIA, ETC+SIA, ETH+Pascal etj.
Hashrate > 170 MHs,
Mundet mu perdore edhe per Dual mining, p.sh. etherum me 170 MHs dhe SIA me 3300 Mhs ne te njejten kohe.
Te gjitha pjeset nga Gjermania.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
049 700 289
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »