SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAUQ dhe SHTRAT - PRODHIM VENDOR ME KONSTUKCION TË METALIT
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
ID e produktit :
165141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kauq( divan) & shtrat njëkohësisht. Prodhohet me porosi.
Karakteristikë e tyre është se punohen me konstrukcion nga metali dhe nga dërrasat e çamit.
Shumë i përshtatshëm për hapësira të vogla.
Mbrenda kauqit ka hapësirë për vendosje të gjërave.
Shtrihet për të fjetur me gjerësi 145 cm.
Ngjyra e materialit mund të bëhet sipas preferencës suaj.

Gjatësia totale: 223 cm
Gjatësia e shtratit: 192 cm
Gjerësia e kauqit: 88cm
Transporti në të gjithë Kosovën.
Mund të porosisni në nr: +37744 133 164
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Isuf
Prishtinë
37744 133 164
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »