SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GJENERATOR 90 kw - SHITET -NDROHET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
ID e produktit :
165143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GJENERATORI 90kw SHITET SHUM PAK I PERDOREN , NE GJENDJE TE RREGULLT .... si dhe bejme ndrime . Viber : +38649932149

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Prizren
+ 38649932149
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »