SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 4 32GB dhe iPod 4G 64GB
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '17
ID e produktit :
165153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 4 32GB (cmimi 40€) xhamin perpara e ka te qare edhe masken permas ,kurgjo nuk pengon, krejt butonat punojn edhe wifi pa problem. iPod 4G 64GB (cmimi 30€) ekranin edhe pse e ka te thyer perpara punon krejt mire gjithqka. kontakt ne tel 049415134 (viber ,whatsApp) ose inbox

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Mitrovic
049415134
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »