SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Llampen dekoruse Lule Led.
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
ID e produktit :
165195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes llampen dekoruse Lule Led,model i veqant Ledi ne lule dhe i ndryshon ngjyrat , shum model i bukur, shiko ne foto.
Info:049-230-877.(viber)
Informata rreth publikuesit
Vali
Pejë
049230877
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »