SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Pikadon.
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
ID e produktit :
165196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pikado-magnet, model i veqant dhe shum praktike,shigjetat me magnet dhe shum kualitet.shiko ne foto apo mundeni me ardh mi pa vet.
Info:049-230-877(viber)
Informata rreth publikuesit
Vali
Pejë
049230877
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »