SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bicikleya
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
ID e produktit :
165233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bicikleta ne gjendje te rregullt, i ka 21 shpejtesi dhe eshte mjaft e lehte, i ka reflektoret ndaj dritave te veturave per natet, cmimi 100 euroPostuar nëpërmjet celularit.nr+37744633351 mund te kontaktoni ne viber
Informata rreth publikuesit
imer
Prishtinë
044633351
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »