SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pastor belg malinois
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '17
ID e produktit :
165264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pastor belg mosha 1 vjet e 1 muj teper i mir i shoqerueshem me familiar dhe femije dhe shume ruajtes i oborrit.Me kontaktoni ne 37745952426 edhe viber dhe whats aap

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Los Angeles, California
045952426
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »