SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GAMING Gjenerata 4=i3-4160 ATI HD6870 SSD HDD RAM
Çmimi :
€460.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
ID e produktit :
165272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
||Shitet Shtepiza High Performance Gaming-Dizajn Computers||

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

Vetem Shtepiza = 460 Euro

---Case(Shtepiza) =Cooler Master Centurion 5 Me LEDA

---Proccesori = Intel Core™ i3-4160 Processor GEN4
(3M Cache, 3.60 GHz,) 4-CPU

---CPU Cooler = Scythe Big Shuriken 2 120mm FAN

---Poweri = BeQuiet Straight Power BQT E5-700WATT

---Pllaka: GIGABYTE GA-H81M-DS2V LGA1150 DDR3 1600MHZ
Pranon i7-i5-i3-Xeon Gjitha Llojet Gjenerates 4

---Kartela Grafike =SAPPHIRE ATI Radeon HD 6870 1GB 256-bit GDDR5 MBI 6GB Sharing

---Ram = 6 GB DDR3 1600MHz

---SSD = 128 GB Lite-On SATA-3 6.0Gbps

---HDD = 1.5TB (1500GB) WD GREEN

---DVD+/-RW Sata

---USB 3.0

1.Monitor Philips 19IV2 Widescreen Speakers Integrum (Zvoshnik)=19Inch = Plus +40 Euro

2.Monitor Acer G195HQV Widescreen =19Inch =Plus +35 Euro

3.Monitor Sony SDM-HX93 19Inch =Plus +30 Euro

Tastatur+Maus+Kabllat Percjellse =Plus + 10Euro
(1 Monitor Mundesi Zgjedhje)

----Sapo Ardhur nga Zvicrra, Osht Full Silent i pa Zhurshum
----Te Gjitha Programet e Nevojshe te Instaluara dhe me Porosi Programet Ekstra te Nevojshme Per Blersin Instalimi Gratis
---Mund te Perdoret Per Lojra+Dizajn+Video Montazha Gjithqka qe Lypet Performanca te Larta
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »