SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkojme punetore
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '17
ID e produktit :
165324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerkojme dy kamariere dhe dy banakiere per pasticeri me orare te plote, paga shume e mire 350 euro ne muaj dhe benefite tjera..
per informata me te hollsishme me shkruani ne viber.
faleminderit
viber: +37745635250
Informata rreth publikuesit
labi_
Prishtinë
045566277
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »