SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose ndrroj Sony xperia aqua water limited
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '17
ID e produktit :
165428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj Sony xperia m4 aqua water limited ne gjendje te rregullt punon perfekt ekranin mbrapa full led nuk ka shum ksi modele jon te pakta dhe nuk gjinden leht osht i rujten ne maksimum mund ta shihni mbrapa si ju ndezen dritat pasi qe e dhez blicin i dhezet kto anash dhe i gjithi osht led . Boj ndrrim me ndonje Iphone 6 ose 6 plus Samsung etj. Qmimi i Diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
+37744473984
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »