SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse per Matematike dhe Fizike
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
ID e produktit :
165661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbaj mesime dhe ndihmese ne keto dy lende per nxenes nga 6-15 vjeq.Kam pervoje 20 vjeqare ne profesion si profesoreshe e ketyre lendeve.Investimi i juaj te femijet tuaj do te shperblehet ne shume aspekte.Metodat e mesimdhenjes jane bashkekohere,dhe bejne qe femija juaj te kete vullnet dhe deshire per ti mesuar lendet.Per qdo informate kontaktoni ne 044308893
Informata rreth publikuesit
Merita
Pristina
Iliria Building H2,Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »