SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Stevens Full Suspension
Çmimi :
€819.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:08
ID e produktit :
165695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stevens Full Suspension
Madhesia e rrotave 26
Madhesia e trupit L
Amortizeri FoX 140
Me air dhe me bllokad
Amortizeri mrapa FoX
Pjeset te gjitha Shimano XT
Frenimi me vaj Shimano XT
Discat 180/180
Shpejtesi 30
Cmimi 819
Viber +37744316775
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »