SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Stokli Full Suspension Full SLX
Çmimi :
€649.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:23
ID e produktit :
165696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stokli Full Suspension Full SLX
Madhesia e rrotave 26
Madhesia e trupit L
Amortizeri RockShox 120
Me air dhe me bllokad
Amortizeri mrapa DtSwiss
Pjeset te gjitha Shimano SLX
Frenimi me vaj Shimano SLX
Discat 180/180
Shpejtesi 30
Cmimi 649

Viber +37744316775
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »