SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bergamont LTD XXL 27.5
Çmimi :
€529.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:31
ID e produktit :
165697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bergamont LTD XXL 27.5
Madhesia e rrotave 27.5
Madhesia e trupit 56cm XXL
Amortizeri Manitou 100mm
Me air dhe me bllokad ne timon
Pjeset te gjitha Shimano SLX-XT
Frenimi me vaj shimano m506
E paster pa gritha
Shpejtesi 30
Cmimi 529

Viber +37744316775
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »