SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Moler colors; Ngjyrosje, Rinovime etj..
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '17
ID e produktit :
165794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Moler profesionalist;
Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj..
Si dhe rinovime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë.
Në ngjyrosjet punet i kryejm me perkushtim te lart.
Punojmë te gjitha punët e moleraj, kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma.
Te gjitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike, ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjindem ne Prishtinë.

Tel: 044-296-933
Viber&WhatsApp: +37744296933
EmailAdress: molertma@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Tahir
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »