SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Karrika Dhe Tavolina shum lir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
165801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten karrika dhe tavolina urgjent qmimi sipas marrveshjes, te perdorura 2 muaj, jan diapan shum te ruajtura.Per lokale I ndrrohen edhe veshat

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Malishevë
+38649124795
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »