SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kioska
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
165804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kioska e pershtatshme per gjdo lloj biznesi . Kioska esht e vjeter vetem 7 muaj esht material shum i mir dhe po ashtu e bukur per sy posedon t instalim te rrymes izolim reflektor po ashtu dhe rafte esht shum leht per te terhekur madhsia e saj esht 4x3 . Qmimi i diskutushem
Me rafte posedon rafta 9 m tavolin vag dy Dy releta kushton 1650.
Urgjent . viber 004915739175761
shiten poashtu veqmas
frigorifer i pijev 200
vaga 20
reklama 50
tavolina 40
9 m rafta 200
po gjithsej te gjitha 1650 049350346
Informata rreth publikuesit
Fa
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »