SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rilokim Comfy (Bartje e mobileve)
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht
ID e produktit :
165888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë rilokimin(çmontimin/transportin/montimin) ne menyre profesionale dhe me çmimet me te volitshme ne vend te invertarit shtepiak(mobile dhe gjesende te ndryshme)Ofrojme edhe ruajtjen e tyre ne magazinat tona me çmime te uleta.///Viber +377 44 599 843///Rehatia juaj,prioriteti yne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Pristina
044 599 843
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »