SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trek FUEL EX7 2016
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
ID e produktit :
165937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bicikleta Downhill posedon te gjitha pjeset SHIMANO SLX , 2 amortizatoret FOX , shpejtesit 3X10 , frena me vaj (glicerin), madhsia e trupit M , madhsia e gomave 26 me firm BONTRAGER . E posa ardhur nga Zvicrra dhe ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Ferizaj
049551596
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »