SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofert KamerWi-Fi rrotulluese shikim nga telefoni
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
ID e produktit :
166015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
!Ofert 50€ vetem per vikend !
Ip Kamer Wi-Fi rrotulluese shikim nga telefoni
Ka edhe alarmin ne rast alarmi e bon edhe foton
Me zë degjohet dhe mundet me i fol Nga largesia. Mundeni me pa me u qas ne kamer Kudo ne bot ,inqizim ne sd kart e pranon karten deri 64gb inqizon me shum se 15 dit kamera pa sd kart
Viber +37744602920Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044602920
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »