SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Klime
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
ID e produktit :
166020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim klimë të përshtatshme për shtëpi, banesë apo lokal, të pa përdorur, komplet me gypa dhe të gjitha pajisjet përcjellëse për montim. Çmimi është me marrëveshje dhe klima është ajo e njëjta me fotot.
Për më tepër na kontaktoni në numrin e telefonit: 049 410 198
Informata rreth publikuesit
zana
Prishtinë
049410198
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »