SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Stuba (shtylla) betoni 2.5m
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
ID e produktit :
166109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim stuba betoni me gjatesi 2.5m dhe me 4 fije armature , cmimi sipas marreveshjes , na kontaktoni ne Viber ose Whatsapp : +37744438241
Informata rreth publikuesit
Bleron
Muzeqine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »