SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Instalim & Servisim - Nxemje qendrore, uje, elektro
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:16
ID e produktit :
166199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Musa Term ofron:Instalimin dhe servisimin e:- Nxemjes qendrore- Ujit dhe kanalizimit- Elektrikës044 447 885 (viber)049 273 117__________________Uni GroupGjithçka që ju duhet për shtëpinë tuaj- Ngrohje qendrore- Ujësjellës- Elektro- Klima- Alarme sigurie- Suvatim (Rafaello gips, glet, fasadë, mallter).- Rregullimi i oborreve me kocka (kubëza)- Kadastër Gjeodezi (matje të tokave ndarje të tokave)044 447 885 (viber)045 29 57 57049 273 117

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044 447 885 / 049 273 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »