SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjenerator
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
ID e produktit :
166282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Scandinavian Engineering ! Gjenerator 20kw, ne gjendje shume te mire me servis te kryer shume pak i perdorur, ftohje me afer, 4 klipsh, diesel. Per me shume detaje shtese shikoni fotografite dhe kontaktoni ne nr tel.044/049181352

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sokol
Drenas
049/044181352
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »