SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten urgjent raftet dhe pjesa ndarese dekorative
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '17
ID e produktit :
166309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten urgjent 2 raftet totalisht te pa perdorur me diametër:Lartësi 1metër 90 cmGjerësi 1 metër 60 cm•Çmimi per raftet është 100€ copaPjesa ndarëse dekorative me diametër.Lartësi 2metërGjerësi 2 metër 60cm•Çmimi per pjesen ndarese dekorative 50€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044835635
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »