SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Gomat e dimrit
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '17
ID e produktit :
166355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kam 4 Goma të dimrit për Alfa Romeo 205/55/16,veq 1 dimër jan përdor me bandasha Origjinal - Alfa Romeo,gomat i kam ble 320 euro pa bandasha dhe i shes me bandasha 320 euro.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
37744316367
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »