SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT, CITROEN -USB, AUX,SD Kartel,mp3 Yatour
Çmimi fillestar :
€65.00
Ju kurseni :
€3.25 (5% zbritje)
Çmimi :
€61.75 Çmimi rritet në €65.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
ID e produktit :
166383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
YATOUR mp3 modulatorë USB,SD,AUX ( Digjital Music Changer)
Instalohet ne radio origjinale fabrikisht të veturave.

PEUGEOT 2006 -> 207 , 2005->307 , 2007 -> 308 , 2005->407, 2005 ->607 ,2005 -> 807 ,2004->1007,2004->3008,2004->5008,2005-> Boxer/Bipper/Expert/Partner

CITROEN 2005 ->2009 C2 , 2005 ->2009 C3 Pluriel, 2005 -> C3 ,2009-> C3 Picasso, 2009-> DS3/DS4, 2004-2011 C4 , 2006 -> C4 Picasso,2005 -> C5,2005 -> C6,2005 -> C8,2005 -> Berlingo B9,
2005->Nemo/Jumpy Gen 2/Jumper Gen 2

Kontrolli me anë të butonave në radio ekzistuese te veturës dhe butonat e kontrollit në timon tuaj drejtues.
Digjital Music Changer (mp3 modulatori) lidhet me kabull direkt ne radio ,( jo FM modulator me vale ),
Është zëvendësim i CD magazinës, muzikat vendosen ne USB ose SD kartel, kështu qe mundesh me i ndërruar dhe me i rendite sipas dëshirës.
Përkrah USB ,SD kartë deri 8Giga ,ka AUX hyrje për pasje opcionale. (Iphone,Ipod,DVD etj)
Muzikat ndahen ne grupe ( foldera CD01,CD02,CD03...CD06 ).
Brenda çdo grupi (CD01,CD02,CD03..CD06.) mundesh me i vendose deri 99 kënge,

Jemi përfaqësues për Kosove i kompanisë YATOUR ,www.vcarlink.com/egsjj.asp?id=3

Kontakti:
BM ELECTRONIC service
Kongresi I Manastirit 33
11000 Podujeve
KOSOVE
Tel 044/049 171374
Viber,WhatsApp, +386 49 171374
bmelectronic@gmail.com
www.bmelectronic.com 
www.facebook.com/BmElectronicService 

Për klient qe janë nga qytete me larg mund te jua dërgojmë me post te shpejt për 24 ore brenda Kosovës qe kushton 2 euro.
Pagesën e bëni kur ta merrni produktin.
Informata rreth publikuesit
BM ELECTRONIC
Besianë
044/049 171374
Besiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »