SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Extra Villë në shitje, nuk i lë vend imagjinatës!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
ID e produktit :
166408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Extra Villë në shitje, nuk i lë vend imagjinatës!

Një vend i qetë, rregullim Superluksoz, modern dhe stil Europian, vend adekuat.

Shitet Villa në Sllatinë - Golesh

Posedon:

• 1150m2,
• 64 Ari,
• 2 Katëshe,

Çmimi sipas marrveshjes.

Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »