SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kuzhina dhe shporeti
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
ID e produktit :
166458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjenitsht kuzhinen qe shihet ne foto se bashku me shporet per nje çmim mjaft te ulet dhe te volitshem.Jane ne gjendje te rregullt kuzhina ska asnje gervishtje mjaft e ruajtur dhe shporeti poashtu funksionon mire. Cmimi i fundit per te dyja 170euro.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hajriz
Mitrovicë
049224971
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »