SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bicikleta e posardhur nga gjermania
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
ID e produktit :
166470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bicikleta e posardhur nga gjermania, e pa perdorur, cmimi shume i volitshem!
Bicikleta eshte e pajisur:
-Me amortizator
-Me drita ne te pjesen e perparme dhe pasme
-Me dinamo per ndriqim etj!
NR I TELEFONIT 043964136
CMIMI I DISKUTUSHEM‼️
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Mitrovica, Kosovo
043964136
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »