SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
slim D+
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
ID e produktit :
166509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MJALTE SLIM D+••••••••••••••••••Mjaltë për dobësim të shpejtë:••Dobitë••••Dobëson me shpejtësi ✔ ••Largon dhjamin e tepërt dhe shkrinë atë pa lodhje ✔ ••Ndihmon në djegjen e yndyrërave në gjak ••Ndihmon në largimin e celulitit nga lëkura ••Organizmin e mbanë të ngopur ✔ ••Pastron rrugët urinare ✔ ••Rregullon punën e veshkave ✔••Stabilizon tensionin e gjakut ✔ ••Bën largimin e gazrave nga zorrët ✔ ••Eliminon problemet me hemoroide ✔ ••Forcon Imunitetin ✔ ••Jep energji trupore gjatë 24 orëve ✔ Plotësishtë natyral •• i Thjeshtë dhe efikas••Pa efekte anësore ••Përmbajtja: Mjaltë Sidri, Mjaltë Meadowë, Mjaltë Mountain, Bimë tropikale, Bimë aromatike, Bimë ushqyese, Erëza dietale. 💫💫💫💫💫#kosovare #lipjan #prizren #suhareka #kaqanik #prishtina #prishtinacity #gjakova #gjilan #ferizaj #vajza #bukur #krejtshoktemi #malisheva #mitrovica #drenas #kosovare #prizren #prishtinacity #prishtine #prishtin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blej
Prishtinë
049298718
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »