SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Syzet & Unazat
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
ID e produktit :
166588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5000 par syza pa dioptri dhe 2000 unaza qmimi per copa 3 euro shiten komplet 044 359 819

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pronari
Prishtinë
044359819
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »