SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makine per prodhimin e gurve te betonit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '17
ID e produktit :
166613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Makina per prodhimin e gurve te betonit ,Makina eshte prodhim gjerman dhe punon me rryme 380 volt ,ndersa vibratori i saj punon me rryme 230 volt. Makina eshte e kompletuar dhe ka 2 lloje te formave per prodhimin e gurve te betonit,ndersa mun te perdoret edhe per prodhimin e bllokave nese i ndrrohet forma . Makina ka nje kapacitet prej 5 deri 10 metra katrore per 1 ore kemi poashtu forma tjera dhe paisje tjera per prodhimin e pllakav te betonin ,Te interesuarit serioz mund te na kontaktojne ne tel, 044926774 ose ne viber +491723599183 Qmimi asht i diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Ferizaj
044926774
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »