SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Merida Full Suspension *CarbOn* 2016
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:31
ID e produktit :
166620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Merida Full Suspension *CarbOn* 2016
Merida Ninety Six 6000 2016
Madhesia e rrotave 27.5
Madhesia e trupit 47cm L
Amortizeri RockShox Reba
Me air dhe bllokad ne timon
Amortizeri mrapa RockShox Monarch XX
Me air dhe bllokad ne timon
Pjeset te gjitha Sram GX
Shpejtesi 1x11
Frenimi SRAM DB 5
Discat 180/160
E paster pa gritha
Cmimi 999

Viber +37744316775
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »