SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Deutschkurs organizon kurse per gjitha nivelet
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht
ID e produktit :
166844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Deutschkurs me lokacion në Prishtinë (Sheshi "Nëna Terezë" përballë objektit Vala) dhe Gjilan (Rruga "7 Shtatori" mbi Spital) organizon kurse per gjitha nivelet:A1 - 40€ muajiA2 - 50€ muajiB1 - 70€ muajiB2 - 80€ muajiSecili nivel zgjat 3 muaj ndersa per me shumë informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit044 346 045

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044835635
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »