SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IDEAL - STUFA ME DRU ( 2017-2018 )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:49
ID e produktit :
169968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
STUFA ME DRU ( Modelet per 2017-2018 )

*** Me kualitet si asnje tjeter, Si dhe cmimet me konkuruese ne Treg ***

** Të certifikuar me standarte europiane EN13240:2016 - CE certification **

Adresa :
Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

Dhe në Ferizaj
Rr. Driton Islami pn.

Tel : +37744/124-992 (viber)

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2017 IDEAL, All Rights Reserved ©2017 IDEAL
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »