SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Smart Watch !
Çmimi fillestar :
€25.00
Ju kurseni :
€5.00 (20% zbritje)
Çmimi :
€20.00 Çmimi rritet në €25.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
ID e produktit :
170131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart Watch !

Posedon :
Bluetooth,Kamere,Sim Karte, Memori Karte, Facebook dhe shume opsione tjera.
I ardhur nga jasht.

Nr. Kontaktues : +386 43 535 369 ( whats aap )
Informata rreth publikuesit
R
Prishtinë
043 535 369
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »