SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4S
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
ID e produktit :
170176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iphone 4S, FULL UNLOCK, 16GB,Ne gjendje te rregullt.Telefoni vjen me adapter si dhe nje mbrojtse gome falas.Çmimi i diskutueshem.Kontakt 049413832 (Whatsapp & Viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
049413832
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »