SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canyon Full Suspension 27.5 XT
Çmimi :
€589.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:13
ID e produktit :
170217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Madhesia e rrotave 27.5
Madhesia e trupit M
Amortizerat SrSuntour 120mm
me air dhe bllokad
Pjeset Shimano Deore-XT
Shpejtesi 30
Frenimin me vaj Shimano
Discat 180/180
Cmimi 589
Viber +37744316775
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »