SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cube XMS 120 -XT-
Çmimi :
€589.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:54
ID e produktit :
170219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cube XMS 120 -XT-
Madhesia e rrotave 26
Madhesia e trupit L
Viti 2013
Amortizeri RockShox 120mm
me air dhe bllokad ne timon
Amortizeri mrapa Manitou
me air dhe bllokad
Pjeset Shimano Deore-XT
Shpejtesi 30
Frenimin me vaj Shimano
Discat 180/160
Cmimi 589

Details:
www.thebikelist.co.uk/cube/xms-120-2013 
Viber +37744316775
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »