SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Norco *Full XT* 27.5
Çmimi :
€899.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:19
ID e produktit :
170220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Madhesia e rrotave 27.5
Madhesia e trupit 44cm
Amortizeri RockShox 140mm
me air dhe bllokad
Amortizeri mrapa Fox Float
me air dhe bllokad
Pjeset te gjitha Shimano DeoreXT
Shpejtesi 2x10
Frenimin Shimano DeoreXT
Discat 180/160
Ulesen Rockshox Reverb
me komand ne timon
Cmimi 899

Viber +37744316775
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »