SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY VAIO CORE I7 (RAM) 8GB , ROM 1TB
Çmimi :
€899.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
ID e produktit :
170332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet SONY VAIO CORE I7 i ardhur nga zvicra vetem pak i perdorur , qmimi i blerjes 1599€ , ndersa shitet per vetem 899€ qmim FIKS pa diskutime ,
RAM : 8 GB
ROM : 1000GB
RADEON GRAPHICS , FULL HD 1080 , dhe me BLU RAY , Tastiera me LED ( ndersa me laptopin vjen mouse wiifii dhe flutur "flladitese " qe mund te vendoset perfundi laptopit ekstra ) per me shum info na kontaktoni në +38649451929 , ose viber +37744334766Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fati
38649451929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »