SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES DYERT E OBORRIT ME HAPJE ELEKTRONIKE
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
ID e produktit :
172563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN DYER E OBORRIT ME HAPJE ELEKTRONIKE, DYERT KANE GJERESI PREJ 4 METRAVE DHE JANE NE GJENDJE TE RREGULLT. ÇMIMI I BLERJES 3000 euro, KURSE SHITEN PER VETEM 1000 euro
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
+37744510066
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »