SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Set per meshkuj: Ore dore Rolex plus rruza & bylyzyk po te njejten ngjyre si ora
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '17
ID e produktit :
172616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Set per meshkuj: Ore dore Rolex plus rruza & bylyzyk po te njejten ngjyre si ora
Çmimi I setit 20€
Ekran anolog , rripat nga lekura
Paketim ne form dhurate , rruza dhe varse ( gratis)
Porosit nga shtepija e prano porosin te shpija
Viber & what's app +38649551351
Transporti per Kosove gratis
Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni vetem 3€
Zgjedhe vetem te preferuaren tende.
Informata rreth publikuesit
Blej Online Sigurt
Vushtrri
+38649551351
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »