SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orë automatike Rolex ( Funksionon pa bateri) nga 45 Euro tani vetem 35 Euro
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '17
ID e produktit :
172624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Orë automatike Rolex ( Funksionon pa bateri)
Ore cilesore dhe mjaft e bukur
Material: çelik I pandryshkur
Funksionon me levizje te Dorës
Çmimi 35€
Transporti per Kosovë gratis
Transporti per Shqiperi Dhe Maqedoni 3€
Viber & what's app +38649551351
Informata rreth publikuesit
Blej Online Sigurt
Vushtrri
+38649551351
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »