SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OKAZION HTC 170EURO
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
ID e produktit :
172636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OKAZION SHITET HTC DESIRE 626s 2 MUAJ I PERDORUR ME XHAM MBROJTES DHE KASE MBROJTESE NGJYRAE BARDH ESHTE I GATSHEM PER CDO LLOJ KONTROLLI SHITET 170 EURO I DISKUTUSHEM punon PUNON ME te gjitha kartat OSE NDERROHET ME IPHONE 6 OSE TJETER TEL. TELEFONONI NE +355696666335
Informata rreth publikuesit
kristi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »