SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Televizorë - TV Philips
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
ID e produktit :
172658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Televizore i firmes Philips. Ne gjendje shume te mire i cili eshte funkcional dhe eshte perdore deri para pak diteve. Me telekomand
Informata rreth publikuesit
Safet
Prishtinë
049815555
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »